eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Uczniowie klas 5 i 7 z największą przyjemnością zaangażowali się w kolejne międzynarodowe przedsięwzięcie, czyli projekt ETwinning. Tym razem, naszymi partnerami będą szkoły z Hiszpanii, Włoch, Turcji i Rumunii. Projekt, który nosi nazwę "OUR GREEN NOVEL", ma na celu uwrażliwienie na bardzo ważne problemy ekologiczne i środowiskowe, zachęcić uczniów i nauczycieli do korzystania z TIK oraz rozwinąć umiejętność komunikacji w języku obcym wśród uczniów.

Pierwszym zadaniem, związanym z Dniem Zwierząt, było opisanie i przedstawienie swojego domowego pupila. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć — jak z tym zadaniem poradzili sobie uczniowie JEDENASTKI.

Przed nami videokonferencja, podczas której będziemy się zapoznawać.
Szczegóły już wkrótce.

Magda Szyk-Wojtkiewicz

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.