eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Ostatnio wiele się dzieje w klasie Vd, a jej uczniowie ciągle są czymś zajęcia.

Panowie nie próżnowali i przygotowali cudowne Święto Kobiet. Były ciekawe konkurencje, smaczne przekąski i emocjonujące podchody 👍 A jak już Dziewczynkom udało się znaleźć wszystkie wskazówki, przejść labirynty i wygrać Kahoota, chłopcy wręczyli koleżankom prezenty i kwiaty. Było super ❤️🎈👌

Dziewczynki natomiast nie zwalniają tempa i prężnie działają w Etwinning 🇬🇧 Projekt OUR GREEN NOVEL pochłonął je bez reszty i z wielkim zaangażowaniem wykonują kolejne działania: wideokonferencja i poznanie partnerów projektu, filmiki o oszczędzaniu energii czy plakaty promujące tematykę ochrony środowiska 🌳🌍

Wisienką na torcie był wyjazd do teatru muzycznego na wspaniały spektakl "Piotruś Pan", który był okazją również do integracji rodziców, dzieci i nauczycieli.

Pozdrawiamy - klasa V D ❤️

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.