eTwinning

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Uczennice klasy VD dobrze wiedzą jak troszczyć się o środowisko, w tym oszczędzać energię. Pracując w projekcie "OUR GREEN NOVEL" na międzynarodowej platformie eTwinning mogą te działania ekologiczne realizować w partnerstwie ze szkołami z całej Europy. Efektem wypracowanym przez dziewczynki jest filmik o oszczędzaniu energii, dzięki któremu zwracają uwagę jakie działania proekologiczne warto podejmować codziennie, nie tylko od święta.
Zachęcamy do dbania o naszą planetę ❤️🌍🌳

Magda Szyk-Wojtkiewicz

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.