Wspólnie Mocniejsi

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Uczniowie JEDENASTKI biorą udział w projekcie edukacyjnym "Wspólnie mocniejsi! Uczymy się przez integrację". Założeniem głównym projektu jest rozwijanie umiejętności współpracy, integracja zespołu klasowego, promowanie nauki i kreatywności oraz ich rozwijanie.

Pierwszym zadaniem dla młodszych uczestników z klas I-III było stworzenie własnej postaci z bajki - udało się wykonać to zadanie z rewelacyjnymi efektami 😍

Natomiast starsi - piątoklasiści - głowili się nad wykonaniem WSPÓLNEGO muralu w klasie. Zadanie było nie lada wyzwaniem, zwłaszcza wybranie tematu! Ale, satysfakcja z wykonania tego pięknego muralu - ogromna!


Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.