Sport w szkole

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

20170510 083040 COLLAGE 600x600

88184721 3076520315715377 696116204707774464 nMecz był zacięty do samego końca! Drugą połowę dziewczyny zagrały lepiej i wywalczyły zwycięstwo👈🏀⛹️‍♀️💪
Skład: Rocka V., Gocek A., Stępień J., Borkowska K., Zyzek A., Sznajder R., Ćwiklińska M., Malinowska M., Michalak W., Huber A., Braczkowska Z. 😃👍😍

🏀🏀⛹️‍♀️ Reprezentacja dziewcząt U14K wygrywa mecz z UKS DWÓJKĄ NIDZICĄ🙂👍👌💪 👉 68:50 👈 Podziękowania dla młodszych dziewczyn, które po raz kolejny wsparły starszy zespół👏🤗 Skład: Ziółkowska K., Mital K, Braczkowska Z., Maj K., Nowicka W., Zyzek A., Sznajder R., Dziagiel Z., Ćwiklińska M., Michalak W., Majkowska M.

BRAWO ⛹️‍♀️😜🤩

11.II.2020 odbył się w Elblągu w naszej placówce Turniej Półfinałowy W-MSZS Szkół Podstawowych w MIni Koszykówce Dziewcząt- IGRZYSKA DZIECI dla rocz.2007 i 2008. Dziewczyny wygrały SP3 Działdowo awansując do finału 👍👏.

Super skład: Z. Braczkowska, V. Rocka, P. Wyżkiewicz, A. Gocek, J. Stępień, K. Borkowska, G. Powroźnik, A. Zyzek, R. Sznajder, M. Ćwiklińska, W. Michalak, A. Huber, M. Malinowska, M. Pacholec, K. Kobus, P. Gronkowska, D. Kamińska, A.Duszniak.

Brawo dziewczyny👏👍🏀

M.K. i W.K.

25.II.2020 odbyły się w SP11 XXXIV MIMS w Koszykówce Dziewcząt dla kl.VIII i VII a nasza żeńska reprezentacja zajęła 1 miejsce 🥇👏🏻. Mimo bardzo dobrej gry przeciwniczek nasze koszykary wygrały wszystkie mecze: z SP3, SP12, SP15 i SP9. Zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale, ktore wręczał dyrektor SP11 Bogusław Milusz i wicedyrektor MOS Mirosław Puta, a opiekę medyczną zapewniał 🚨⛑ p. Andrzej Łącki.

Gratulacje dla wszystkich dziewczyn z SP15, SP12, SP9 i SP11 za walkę.💪👍🏀👏🏀

Koleżankom, które nie mogły dziś grać z nami, życzymy zdrówka.🤗

M.K. D.G.

 11.II.2020 odbył się w Działdowie Półfinał W-MSZS Szkół Podstawowych w Koszykówce Dziewcząt- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ dla rocz.2005 i 2006. Dziewczyny grały dwa mecze z SP3 i SP4, ostatecznie zajmując 👍1 miejsce🥇👏.

Super skład: K. Ziółkowska, W. Jabłońska, I. Misiewicz, W. Szymańska, K. Mital, K. Maj, A. Mikłosz, Z. Dziagiel, W. Nowicka, A. Mieczkowska, N. Grunt, N. Stańczyk, M. Majkowska.

Brawo dziewczyny👏👍🏀

D.G i M.K.

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.