Na lekcjach języka angielskiego klasa IV D intensywnie pracuje nie tylko siedząc w ławkach, ale przede wszystkim wychodząc poza schematy.

Otóż, nazwy miesięcy mamy w małym paluszku i chętnie je utrwaliliśmy bawiąc się na szkolnym korytarzu. Czy przeszkadzaliśmy innym? Oczywiście, że nie, ponieważ bezszelestnie poruszaliśmy się układając nazwy we właściwej sekwencji, w różnych kombinacjach. Zabawa kształciła nie tylko kompetencje językowe, ale i prace w grupie, samodyscyplinę oraz precyzję.

Kolejna lekcja upłynęła pod znakiem utrwalania godzin i czasu Present Simple. Tym razem szaleliśmy bez opamiętania w zwariowanych wyścigach po jajka z zagadkami. Ale SPORTOWCY z IV D nie mieli z tym żadnego problemu, bo oprócz sprawności fizycznej dysponują również wspaniałym intelektem :-) !!!!!

Zapraszamy do galerii zdjęć :-)

Magda Szyk-Wojtkiewicz