Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

W środę 16 maja grupa 7 i 8 Przedszkola nr 24 gościła na zajęciach z wykorzystaniem tablicy multimedialnej przygotowanych i przeprowadzonych przez p. Kasię Szczepańską. Celem zajęć było zapoznanie się z działaniem tablicy multimedialnej. Odbyło się to w 6 krokach:

  1. Układanie szeregów
  2. Układanie historyjek
  3. Pokonywanie labiryntu
  4. Wskazywanie właściwego obrazka
  5. Rozpoznawanie dźwięków
  6. Tańczenie

Dzieci chętnie wykonywały zadania, poznawały i korzystały z różnych możliwości tablicy multimedialnej, a przy okazji świetnie się bawiły. Na koniec zajęć każdy uczestnik „otrzymał” pieczątkę podsumowującą udział w zajęciach – był to element oceniania kształtującego.

Dziękujemy p. Kasi Szczepańskiej za przygotowanie zajęć, dzieciom i opiekunom za udział i zapraszamy!

Koordynator ds. przedszkoli Maria Klimuk

ozio_gallery_nano