Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

"ANGIELSKIE KRAJE SPOŁECZNE - CO WIEMY?"

EDYCJA 7

W środę 16 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu rozegrała się siódma już edycja konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych “English Speaking Countries – what do we know?” w którym udział wzięły czteroosobowe drużyny ze szkół podstawowych z Elbląga i okolic. Partnerem przedsięwzięcia była Szkoła Języków Obcych Empik School oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 11.

Przedstawiciele siedmiu szkół zmierzyli się ze sobą w siedmiu konkurencjach dotyczących m. in. literowania wyrazów, rozwiązywania krzyżówki, odgadywania tytułów piosenek oraz rozwiązania quizu. Jednym z zadań było również zaprojektowanie plakatu promującego wybrane święto w USA, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii czy RPA. Czas pomiędzy konkurencjami umilił występ uczniów klas starszych w skeczach anglojęzycznych oraz piosenka w wykonaniu Michaliny Majewskiej. 

Na zakończenie uczniowie wybrali się na słodki poczęstunek, a w tym czasie jury w składzie: pani Dorota Kadziewicz oraz pani Elżbieta Derlukiewicz, debatowało nad wynikami.

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsceSzkoła Podstawowa w Nowakowie

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12

Zgodnie z tradycją nagrodzono również szkołę za najlepszy „look”, ten laur przypadł SP 16.

Gratulujemy laureatom oraz wszystkim tym, którzy wykazali wolę walki i chęć dobrej zabawy. 

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Organizatorzy konkursu

M. Frączyk, E. Derlukiewicz, M. Szyk – Wojtkiewicz

image1imageimage2image3 800x312

 

 

 

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.