Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

25 maja 2018 roku pierwszaki z klas 1c i 1d ponownie odwiedziły las. Tym razem oglądały wiosenny las w Nadleśnictwie Zaporowo. Najpierw dzieci spotkały się z leśniczym, panem Antonim, który przypomniał dzieciom zasady poruszania się po lesie. Następnie powędrowały ścieżką dydaktyczną poznając mieszkańców lasu. Na koniec wzięły udział we wspaniałym pikniku połączonym z samodzielnym pieczeniem kiełbasek. Pogoda dopisała, humory również.

Nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: Agata Pałat, Katarzyna Szczepańska i Mirosława Frączyk

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.