Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniach 21-14 maja 2018 r. odbył się międzypokoleniowy plener malarski, w którym uczestniczyli Studenci Uniwersytetu III Wieku oraz młodzież Gimnazjum nr 4. Uczestniczy pod bocznym okiem instruktorów - profesjonalnych malarzy - Katarzyny Smei - Skulimowskiej z Elbląga i Zbigniewa Śmiechowskiego z Gdańska poznawali tajniki sztuki malarskiej. Na urokliwym terenie gospodarstwa agroturystycznego "Vitalis" uczestnicy wybierali sobie dowolne miejsce, gdzie w ciszy mogli tworzyć. Tematyka prac objęła malownicze krajobrazy Zastawna. Po raz kolejny był to wspólny plener, który pokazał, że nie ma granic międzypokoleniowej. Atmosfera pleneru na długo zapadnie w naszej pamięci. Plener był dofinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmii i  Mazur oraz Uniwersytetu III Wieku.

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.