Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

W dniach 21-14 maja 2018 r. odbył się międzypokoleniowy plener malarski, w którym uczestniczyli Studenci Uniwersytetu III Wieku oraz młodzież Gimnazjum nr 4. Uczestniczy pod bocznym okiem instruktorów - profesjonalnych malarzy - Katarzyny Smei - Skulimowskiej z Elbląga i Zbigniewa Śmiechowskiego z Gdańska poznawali tajniki sztuki malarskiej. Na urokliwym terenie gospodarstwa agroturystycznego "Vitalis" uczestnicy wybierali sobie dowolne miejsce, gdzie w ciszy mogli tworzyć. Tematyka prac objęła malownicze krajobrazy Zastawna. Po raz kolejny był to wspólny plener, który pokazał, że nie ma granic międzypokoleniowej. Atmosfera pleneru na długo zapadnie w naszej pamięci. Plener był dofinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmii i  Mazur oraz Uniwersytetu III Wieku.

ozio_gallery_nano