U młodszych uczniów naszej szkoły jak zwykle miało miejsce wiele ciekawych wydarzeń. Oto krótkie przypomnienie:

1. Klasa 1 a gościła na lekcji angielskiego grupę nauczycieli z różnych krajów. Nasze dzieci wspaniale pracowały. Natomiast wspomniani wyżej nauczyciele z różnych krajów oraz ich uczniowie realizowali krótkoterminową wymianę uczniów w ramach projektu unijnego o zdrowym stylu życia.
  2. Młodsi uczniowie naszej społeczności z apetytem świętowali tłusty czwartek, pałaszując przepyszne pączki.
  3. Klasa 1a uczestniczyła w warsztatach eksperymentalnych, na których dzieci nauczyły się jak samodzielnie zrobić wulkan z wybuchającą lawą.
  4. Klasa 2a kontynuuje pracę z OK zeszytem i napisała samodzielną notatkę z zajęć o historii ciepła.
  5. Klasa 2c wykonała w zespołach niesamowite komiksy, które są podsumowaniem tygodniowej pracy na temat książek.
  6. Klasa 2d poznała swoich przodków prezentując na zajęciach wykonane w domu przepiękne drzewa rodowe.
  7. Klasa 1a- na zajęciach plastycznych stworzyła galerię Plastusiów.
  8. Zerówka wykonała wspaniałe wiosenne prace plastyczne.

Zapraszam do galerii.

M. Frączyk