W dniach 4-8 marca u młodszych uczniów SP 11 wiele się działo. Oto krótkie przypomnienie:

1. Zajęcia z Ogólnopolskiego Programu "Matematyka z klasą" w klasie 2c. Podczas lekcji dzieci projektowały strój dla sportowca wykorzystując umiejętności matematyczne.
  2. 8 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet. Chłopcy z wielu klas postarali się, aby ten dzień był naprawdę miły. Były kwiaty, upominki, słodkie babeczki, wspaniałe poduszeczki, konkurencje i miła atmosfera.
  3. Klasa 1d kontynuowała akcję wspólnego czytania, poznając kolejną magiczną historię zapisaną na kartach książki.
  4. Uczniowie z klasy 2a tworzyli na lekcji matematyki Drzewko Ambitnego Celu.
  5. Czym różni się wycinek koła od trójkąta? Na to pytanie i wiele innych odpowiadali uczniowie klasy 2a na  warsztatach matematycznych w ramach Ogólnopolskiego Programu „Matematyka z klasą”’
  6. Uczniowie z klasy 3a samodzielnie wykonali sałatkę jarzynową, która była zdrowa, pyszna i wszystkim bardzo smakowała. Dzieci zrobiły także kartki z życzeniami na Dzień Kobiet dla swoich Mam, Babć i innych kobiet w rodzinie.

Kronikarz- Mirosława  Frączyk