Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Klasa 4 D tak kocha szkołę, że postawiła spędzić w niej noc!

Uczniowie spotkali się późnym popołudniem w swojej klasie, przygotowali wygodne posłania i ławki na korytarzu. Następnie, odbyły się mecze koszykówki oraz piłki nożnej. Z odpowiednią rozgrzewką oczywiście! Dzięki obecności ósmoklasistów – Kuby, Kacpra i Jaśka – mogliśmy liczyć na pełną profeskę w sędziowaniu!

Kiedy już opadliśmy z sił, posililiśmy się pyszną pizzą i innymi przekąskami, które w gronie znajomych smakują jeszcze lepiej. Potem, odbyły się turnieje klasowe gry w Kahoot! Czy Quizziz, dzięki czemu powtórzyliśmy ostatnie lekcje języka angielskiego świetnie się przy tym bawiąc. Oprócz tego, wykorzystaliśmy wspólnie spędzany czas na rozwijające umiejętność logicznego myślenia gry planszowe: Rummikub, Farmer czy Uno.

Gdy za oknem było już ciemno, grzecznie ułożyliśmy się w łóżkach i usnęliśmy.

Dziękujemy Pani Mirce, że poświęciła swój wolny czas dla nas :-)

Pozdrawiamy!

Klasa 4d z Panią Mirką i Magdą

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.