Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W czwartek 16.05, punktualnie o godzinie 12.00, nasza aula zamieniła się w magiczną i nastrojową Wielką Salę... a to wszystko przez I Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "W świecie Harry'ego Pottera: Mugole czytają", który nasza szkoła miała zaszczyt przygotować. W nasze progi zawitały reprezentacje: SP 15, SP16, SP18, SP19 oraz SSP3, które razem z naszą szkolną reprezentacją zmierzyły się w kilku wyjątkowych konkurencjach. Uczestniczy musieli wykazać się ogromną wiedzą na temat książki "Harry Potter i Kamień Filozoficzny", ponieważ pytania były podchwytliwe i pełne niespodzianek - czego uczyli profesorowe Hogwartu?, kto pełnił jaką funkcję w drużynie quidditcha? czy kto wypowiedział te słowa? - to był dopiero początek ! Później uczestnicy musieli samodzielnie wymyślić treść zaklęcia i popisać się wiedzą ortograficzną. Jednak nie był to dla nich problem. Poziom konkursu był bardzo wyrównany, ale na podium uplasowały się następujące szkoły:

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 19,
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 11,
III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 18.

Pozostałe szkoły zdobyły wyróżnienia.
Celem konkursu było propagowanie czytelnictwa wśród młodzieży oraz integracja międzyszkolna.

Organizatorki: Izabela Marynowska oraz Marta Rucińska.

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.