Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniu 20 maja klasa VII a pod opieką nauczycieli udała się na wycieczkę szkolną do Zagrody Kociewskiej w miejscowości Godziszewo.Uczniowie mile i wesoło spędzili czas na zabawie m.in. jeżdżąc retro-autkami, grając w mini golfa ćwicząc w małpim -gaju, skacząc na dmuchanym batucie.Własnoręcznie pieczenie kiełbasek w ognisku zakończyło mile spędzony czas wśród pięknej przyrody, starych narzędzi rolniczych i zwierząt.Towarzyszyła nam słoneczna pogoda i cisza przerywana wyłącznie śpiewem ptaków. Chętnie tu wrócimy...

Anna Wawryszuk
Łucja Gniady
Beata Kozińska

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.