Strona startowa

Uczniowie klasy 3 a zdecydowali się na spędzenie wtorkowego popołudnia na integracji z osobami niepełnosprawnymi. Festiwal zorganizowany przez Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej Lazarus przebiegał w tym roku pod hasłem: "Tworzymy wolność bez barier". Dzieci formowały ramię w ramię z osobami niepełnosprawnymi pieczęcie z gliny, szkicowały. Stworzyły wspólny pamiątkowy wpis, pisały kartki z wierszami na temat wolności człowieka, wysłuchały wzruszającego koncertu.
Była to również okazja do wspólnego spędzenia czasu w gronie kolegów z klasy w lodziarni, do rozmów, wymiany myśli i żartów i harców na placu zabaw. Jesteście wspaniałymi dziećmi, otwartymi na drugiego człowieka,z sercem na dłoni.Jestem z was dumna!😍🤗

Pani wychowawczyni.