Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

Uczniowie klasy 3 a zdecydowali się na spędzenie wtorkowego popołudnia na integracji z osobami niepełnosprawnymi. Festiwal zorganizowany przez Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej Lazarus przebiegał w tym roku pod hasłem: "Tworzymy wolność bez barier". Dzieci formowały ramię w ramię z osobami niepełnosprawnymi pieczęcie z gliny, szkicowały. Stworzyły wspólny pamiątkowy wpis, pisały kartki z wierszami na temat wolności człowieka, wysłuchały wzruszającego koncertu.
Była to również okazja do wspólnego spędzenia czasu w gronie kolegów z klasy w lodziarni, do rozmów, wymiany myśli i żartów i harców na placu zabaw. Jesteście wspaniałymi dziećmi, otwartymi na drugiego człowieka,z sercem na dłoni.Jestem z was dumna!😍🤗

Pani wychowawczyni.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.