Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

6 czerwca 2019 roku uczniowie z klasy 2c i 2d  SP spędzili w muzeum budownictwa ludowego  w Olsztynku. Dzieci zwiedziły niektóre chaty o zróżnicowanych funkcjach, budowie i konstrukcji. Zobaczyły budynki mieszkalne, sakralne i gospodarcze. Ponadto uczniowie brali udział w ciekawych zajęciach, pt.  „Sztuka papierowych kwiatów” i „Kaflarstwo”. Na koniec oglądały pokaz wyrobu szklanych ozdób w hucie szkła artystycznego.

Wycieczka była także doskonałą okazją do poznania wielu ciekawych zawodów: rolnik, kowal, zdun, hutnik i młynarz.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.