Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Czas pędzi jak szalony w klasie 3a gdy dzieje się w niej tak wiele 😊💪👌
Za nami piknik klasowy i integracja na placu zabaw i siłowni w parku Modrzewia, wyjście na lody na starówkę, ognisko z kiełbaskami oraz gry plenerowe w Bażantarni dla dzieci oraz opiekunów, trening koszykówki z panem trenerem A. Majewskim, zajęcia plastyczne przy użyciu farb i pieczątek, łamigłówki matematyczne, czytanie na głos ciekawych książek przez starszych kolegów oraz dużo aktywności sportowej bez elementu rywalizacji. Możemy wtedy poczuć się jedną, wspaniałą drużyną. Najważniejsza jest przecież dobra zabawa i wspólnie spędzony czas.😁

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.