Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W bieżącym tygodniu podczas lekcji biologii uczniowie klas piątych poznawali budowę mikroskopu świetlnego, a także wykonywali samodzielnie preparaty mikroskopowe z bulwy ziemniaka oraz skórki cebuli. Podczas zajęć nasi zdolni uczniowie przeprowadzili oraz obejrzeli zjawisko osmozy w żywych komórkach cebuli. Wszystkie obserwacje mikroskopowe zostały uwiecznione poprzez zrobienie zdjęcia telefonem komórkowym spod mikroskopu. Rysunki obserwowanych obiektów zostały wykonane w sposób precyzyjny w zeszytach przedmiotowych. Nasi piątoklasiści wykazali się wyjątkowymi zdolnościami w dziedzinie mikroskopowania. 🔬🔬🧫🧪

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.