Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dzisiaj klasa 1D wybrała się na zajęcia edukacyjne do Zakładu Utylizacji Odpadów w Elblągu. Uczestniczyliśmy w zajęciach, podczas których uczyliśmy się poprawnie segregować śmieci. Obejrzeliśmy film animowany i dokumentalny, który przybliżył nam pozytywne aspekty segregowanie śmieci. Następnie pracowaliśmy przy komputerach ZUO z wykorzystaniem programów multimedialnych, gdzie sprawdziliśmy swoją wiedzę na temat segregacji śmieci. Na koniec zajęć wybraliśmy się na wycieczkę po zakładzie.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.