Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

17 marca 2017r. w dniu irlandzkiego święta- St. Patrick’s Day, w Zespole Szkół nr 1 w Elblągu panowała atmosfera wspaniałej zabawy z językiem angielskim. Nauczyciele przedmiotu wspólnie ze starszymi uczniami oraz słuchaczami Uniwersytetu III Wieku przygotowali szereg zabaw, gier i zgaduj- zgaduli dla uczniów klas 1-3 SP. Korytarze zapełniły się stoiskami z interesującymi zadaniami dla szkolnych maluchów, a wszystko po to, aby pokazać, że nauka  angielskiego może być łatwa, zabawna i przyjemna. Dzieci z ogromną radością gromadziły na swoich kartach kolorowe koniczynki, by w nagrodę otrzymać słodycz z garnka Leprechaun’a. Wspaniała rozrywka dostarczyła wszystkim uciechy i frajdy.

Nauczyciele  języka angielskiego z Zespołu Szkół nr 1

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.