Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Na ostatnich zajęciach z wychowawcą klasa 6 d zgłębiała tajniki stylów uczenia się. Podczas warsztatów musieli sprostać różnym zadaniom polegającym na zapamiętaniu obrazków czy usłyszanych wyrazów oraz samodzielnemu złożeniu kubeczka. Dzięki temu poznali w praktyce style uczenia się: słuchowiec, wzrokowiec czy kinestetyk. Po dawce odpowiedniej teorii mogli sami zobaczyć w którym ze styli czują się najlepiej. Super, jeśli można style uczenia się mieszać i pobudzać wszystkie kanały. Teraz już wyzwania nowego roku szkolnego nie będą im straszne!

To była ciekawa przygoda :-)

M. Szyk-Wojtkiewicz

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.