Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Na ostatniej lekcji klasa 4B pracowała bardzo pilnie utrwalając przymiotniki potrzebne do opisywania ludzi, części ciała czy nazwy ubrań. Dzięki różnym zabawom językowym przypomnieliśmy sobie słownictwo, a kolejne zadanie sprawdziło jego znajomość. Otóż zadaniem każdej grupy było narysowanie postaci według otrzymanego opisu. Dodatkowo można było postać nazwać. Lekcję przeprowadziła Pani Weronika - studentka PWSZ w Elblągu, która odbywa właśnie praktykę nauczycielską i radzi sobie świetnie w roli nauczyciela języka angielskiego :-)

M. Szyk-Wojtkiewicz

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.