Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Od początku tego roku szkolnego studenci II roku Filologii angielskiej z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu odbywają w Jedenastce praktykę zawodową w związku z nawiązaną z Uczelnią współpracą.

W czasie I semestru obserwowali pracę nauczyciela w edukacji wczesnoszkolnej na języku angielskim, natomiast w tym semestrze "awansowali" do klas 4-8. Początkowo, z zachowaniem odpowiednich zasad sanitarnych odwiedzali naszych milusińskich w szkole, ale w trakcie semestru przenieśli się na nauczanie zdalne. Pomimo takich zawirowań, świetnie poradzili sobie z organizacją swojej pracy i stosowaniem nowoczesnych narzędzi TIK podpatrzonych u nauczycieli - mentorów, ale i takich, które sami poznali.

Po wyciągnięciu wniosków z obserwowanych lekcji swoich nauczycieli - opiekunów, rozpoczęli przygodę z prowadzeniem lekcji. I w taki oto sposób kształcą własny warsztat pracy i nabierają doświadczeń, które będą wykorzystywać w przyszłości.

Dzięki elementom Oceniania Kształtującego - OK, studenci poddają samoocenie swoje działania oraz ocenie koleżeńskiej pracę swoich kolegów/ koleżanek. Poza tym, prowadząc lekcje, podają cele i kryteria sukcesu, z którymi zaznajomieni są już uczniowie Jedenastki.

Mirosława Frączyk
Magda Szyk-Wojtkiewicz

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.