Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

28 marca uczniowie klasy III witali wiosnę w gronie rodzinnym. Pod okiem wychowawczyni przygotowali wiosenne przedstawienie dla babć i dziadków. W rytm muzyki pląsały żabki, bociany, pszczółki, jeże i inne zwiastuny tej pięknej pory roku. Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami i słowami uznania. Po występie był czas na poczęstunek i miłe rozmowy. Dzieci przygotowały też dla seniorów własnoręcznie wykonane niespodzianki. To było bardzo miłe spotkanie!

Agata Pałat

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.