27 marca 2017r. nauczycielki SP nr 11 przygotowały ciekawe gry i zabawy pod nazwą „Logo- figle”. Tego popołudnia dzieci 6-7 letnie z okolicznych przedszkoli oraz ich rodzice mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji logopedycznych oraz ciekawie i wesoło spędzić czas w towarzystwie nauczycieli i uczniów z klas: 3b i 4b SP. Można było zagrać w logopedyczne rymowanki, dobble, memory i sudoku oraz wspólnie potańczyć i pośpiewać na dywanie. Dobre humory dopisywały wszystkim. To było bardzo udane popołudnie.

Imprezę wspólnie przygotowały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej, języka polskiego i angielskiego: Renata Derenda, Danuta Morawek- Nagy, Marta Nosewicz, Anna Bewicz, Mirosława Frączyk pod przewodnictwem Cecylii Marszałek i szkolnego logopedy- Lucyny Zgatat- Łozińskiej.