Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

1 września 2021 r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły z wielkimi emocjami przybyli na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Ubrani na galowo, w błękitnych czapeczkach i z pamiątkowymi znaczkami pierwszoklasiści prezentowali się imponująco. Pani Dyrektor Katarzyna Jankowska bardzo ciepło i serdecznie powitała zgromadzone dzieci, rodziców i nauczycieli. Dzieci z powagą złożyły uroczyste ślubowanie, a następnie Pani Dyrektor dużym piórem pasowała wszystkie dzieci na uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 11 w Elblągu. Pani wicedyrektor Mariola Hajdukonis i wychowawczynie wręczyły naszym nowym uczniom pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Pamiętano również o naszych milusińskich zerówkowiczach, którzy również otrzymali upominki na dobry początek.

Wszystkim nowym uczniom życzymy wspaniałych sukcesów i pięknych chwil spędzonych w naszej szkole.

Dyrekcja i nauczyciele SP nr 11 w Elblągu

 

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.