Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Dnia 1 września 2021 roku, odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/22 Szkoły Podstawowej nr 11 imienia Kornela Makuszyńskiego w Elblągu. Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią uroczystość odbywała się w różnych godzinach według harmonogramu. Pani dyrektor Katarzyna Jankowska serdecznie powitała zgromadzonych na uroczystości uczniów, nauczycieli i rodziców. Szczególnie ciepło powitani zostali uczniowie klas pierwszych i dzieci z oddziału zerowego.

Po zakończeniu uroczystości nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami w klasach.


Życzymy Wam drodzy uczniowie przyjemności i satysfakcji ze zdobywania wiedzy, rodzicom zadowolenia z sukcesów swoich pociech, a nam wszystkim zdrowia oraz rzeczywistości bez pandemii.

Dyrekcja i nauczyciele SP nr 11 w Elblągu

     

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.