Jak co roku, aby tradycji stało się zadość, dziewczęta z siódmej sportowej przygotowały dla swoich kolegów święto z okazji Dnia Chłopaka.

Nie zabrakło pysznego poczęstunku, przy którym udział w kolejnych konkurencjach był po prostu o wiele słodszych. Dziewczyny przygotowały dla chłopców bardzo trudną konkurencję, w której ich zadaniem było, odgadnięcie koleżanki patrząc na zdjęcie z dzieciństwa. Panowie poradzili sobie z tym zadaniem dzięki nielicznym podpowiedziom.

\Następnie, odbyły się tak zwane gorące krzesła, czyli szalony taniec przy pomniejszanej liczbie krzeseł – zabawy co niemiara. Zaraz potem, dzięki zdolnościom Gabi, siódmoklasiści mieli okazję posłuchać gry na gitarze – dziękujemy 😀

Wisienką na torcie było wręczenie prezentów: kolorowych i wzorzystych skarpet oraz śmiesznych długopisów – praktycznie i zabawnie 😀

Wszystkim Panom jeszcze raz wszystkiego, co najlepsze!

Pozdrawiamy,

Magda Szyk-Wojtkiewicz z klasą siódmą sportową