Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

29 kwietnia uczniowie z klasy II D wybrali się do Zagrody Ziołowy Dzbanek w Sąpach na warsztaty z uprawy ziemniaka. Dzieci miały okazję poznać wszystkie etapy sadzenia ziemniaka poprzez praktyczne zajęcia. Dodatkowo byliśmy w Ziołowej Chacie, w której unosił się zapach suszonych ziół, ale też dzieci mogły na własne oczy zobaczyć jak wyglądało starodawne żelazko, "pralka", czyli tara, lampa naftowa i kałamarz. Czas umilały nam zwierzęta zamieszkujące zagrodę, czyli kózki, owieczka i króliki.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.