Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

4 maja uczniowie klas 1-3 oraz 4-8 wzięli udział w uroczystym Sejmiku Uczniowskim w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja. Akademia rozpoczęła się od wspólnego, uroczystego odśpiewania hymnu Polski. Następnie wysłuchaliśmy niezwykle ważnych informacji o okolicznościach uchwalenia tego, jakże doniosłego, dokumentu oraz podziwialiśmy piękne recytacje wierszy zaprezentowanych przez uczniów z klas 4.b i 5.d. Mieliśmy także okazję posłuchać pieśni patriotycznej, którą zaśpiewali dla nas uczniowie klasy 2.b.

Po apelu przeszliśmy do obchodów Dnia Prymusa. Pani Dyrektor Katarzyna Jankowska wręczyła odznaki Prymusa najlepszym uczniom klas 1-3.

Było sporo emocji i radości. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zdobywcom odznak!

Organizatorzy dzisiejszego święta

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.