Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

13 mają uczniowie naszej szkoły zaprosili do zabawy młodszych kolegów z Przedszkola nr 24. Po obejrzeniu krótkiego występu w wykonaniu kl. 2. a maluchy próbowały swych sił w różnorodnych zabawach. Przedszkolaki ćwiczyły spostrzegawczość, układając puzzle, grając w Menory i Daable. Nie zabrakło też zadań matematycznych (przeliczanie elementów), polonistycznych (układanie podpisów do obrazków) czy ruchowych (rzuty do celu). Wszystkie dzieci wspaniałe się bawiły.😍

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.