Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Co roku ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI jest dla nas wspaniałą okazją do przypomnienia sobie, jak cennym darem może być życie w wolnym kraju. Nasi młodzi artyści zaprezentowali społeczności szkolnej przedstawienie, będące piękną lekcją historii. Dzięki niemu przenieśliśmy się w czasie, by towarzyszyć dzieciom, które w 1901 roku we Wrześni rozpoczęły strajk. Dzielni uczniowie sprzeciwili się brutalnej germanizacji po tym, jak w 1887 roku usunięto naukę języka polskiego z programu szkół ludowych.

Takie "dotykanie" przeszłości pozostaje w pamięci na długo.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.