Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że SP 11 zwyciężyło w konkursie tegorocznego Marszu Zdrowia. Hasło wymyślone przez uczniów jedenastki: "Zdrowe życie – fajna sprawa. Dbanie o nie to podstawa" zostało zaprezentowane podczas październikowego marszu, który miał na celu pokazanie jak ważna jest profilaktyka w walce z chorobami, a zwłaszcza nowotworem piersi. Internauci oddawali głosy na najlepsze hasło promujące Marsz Zdrowia. Do ostatniej chwili walka była bardzo zacięta. Ostatecznie Nasza Szkoła zdobyła 380 głosów, zajmując w ten sposób I miejsce wśród elbląskich szkół podstawowych i średnich.

Serdecznie dziękujemy zaangażowanym w to działanie uczniom, rodzicom oraz wszystkim tym, którzy zachęcali do głosowania i oddali głos na nasze hasło.

https://www.info.elblag.pl/37,71794,SP-nr-11-zwyciezca-konkursu-na-najlepsze-haslo-promujace-Marsz-Zdrowia.html

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.