Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Uczniowie klasy I A w dniu dzisiejszym uczestniczyli w warsztatach kulinarnych w Zespole Szkół Gastronomicznych. Z pomocą uczniów klasy 2 ZSG dzieci przygotowały kruche ciasteczka oraz drożdżowe babeczki. Mali cukiernicy podeszli do zadania z wielkim zaangażowaniem. Największą frajdę sprawiło dzieciom wykrawanie kształtów oraz ozdabianie ciasteczek kolorowym lukrem. Po wspólnym pieczeniu i degustowaniu naszych wypieków wybraliśmy się do Parku Kajki na plac zabaw. Zabawa była wspaniała.😀😀

 Dziękujemy pani Kamili, mamie Laury za zaproszenie na warsztaty kulinarne.😃😃

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.