Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

20 grudnia 2022 r. odbyło się zaprzysiężenie lidera i zarządu Samorządu Uczniowskiego klas IV-VIII. Uroczystość przebiegała w podniosłej atmosferze. Nowi przedstawiciele składali ślubowanie na sztandar szkoły w obecności całej społeczności szkolnej.

ŚLUBUJĘ!

Godnie pełnić powierzone mi stanowisko. Rzetelnie wypełniać swoje obowiązki wobec społeczności szkolnej. Stać na straży prawi obowiązków uczniów. Współpracować z gronem pedagogicznym, dyrektorem szkoły oraz z władzami naszego miasta. Dbać o dobre imię naszej szkoły.

 

Na zakończenie uroczystości głos zabrała dyrektor szkoły Katarzyna Jankowska, która pogratulowała sukcesu w wyborach oraz życzyła owocnej i satysfakcjonującej pracy.

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.