Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W ramach trwającej już od wielu lat współpracy z Akademią Nauk Stosowanych w Elblągu (dawniej PWSZ), gościmy w progach naszej szkoły studentów kierunku filologia angielska. Młodzi adepci zawodu nauczyciela obserwują i omawiają lekcje, angażują się w wydarzenia pozalekcyjne, takie jak konkursy oraz próbują swoich sił podczas pracy na żywo z naszymi uczniami podczas lekcji języka angielskiego. W swojej pracy bardzo chętnie sięgają po najnowsze technologie, które są dla nas chlebem powszednim, więc wiele się mogą nauczyć.

Dzięki tej współpracy, nauczyciel otrzymuje informację zwrotną o swojej pracy, a student bierze dla siebie przykłady dobrej praktyki i buduje swój warsztat do pracy na przyszłość.

Magda Szyk-Wojtkiewicz

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.