Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach laboratoryjnych 🔍 zorganizowanych przez Elbląski Park Technologiczny. Wszystko to dzięki projektowi Akademia Wzorowej Edukacji, którego uczestnikami są uczniowie Jedenastki 👌. Podczas zajęć, młodzież miała okazję przypomnieć sobie nazwy niezbędnego sprzętu laboratoryjnego 🌡🔍oraz sprawdzić czy dane ciecze są bardziej zasadowe czy obojętne, a może jednak kwaśne? Niektórzy z nich poczuli na własnej skórze jak ciężki może być strój badacza, ale..... dali radę 💪

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.