W czwartkowe popołudnie, 16 lutego 2023 r., mury naszej szkoły wypełniły się tłumem najlepszych uczniów i ich dumnych rodziców. Zgodnie z tradycją naszej szkoły połowa lutego to czas, kiedy doceniamy naszych prymusów, czyli uczniów z najlepszymi wynikami w nauce.

Tegoroczne święto przebiegało jak zwykle w niezwykle ciepłej atmosferze. To czas, kiedy możemy poczuć, że jesteśmy jedną wielką rodziną. Listy gratulacyjne odebrało wielu wspaniałych, utalentowanych i pracowitych uczniów. Wręczały je panie dyrektor Katarzyna Jankowska oraz wicedyrektor Marlena Kwaśniewska i wicedyrektor Dorota Gościńska. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły uczennice, które uzyskały najwyższe wyniki w nauce. Brązowy Laur otrzymała Gabriela Wojszkun z kl. VI C, Srebrny Laur przypadł uczennicom kl. IV D - Julii Ciechanowskiej i Aleksandrze Wróbel, Złoty Laur za średnią 6,0 i wzorowe zachowanie zdobyły uczennice kl. VI B – Gabriela Zając i Lena Zipser. Takie sukcesy uskrzydlają zarówno uczniów, jak i  nas – ich nauczycieli.

Uroczystość uświetniły występy- wokalny i taneczny - w wykonaniu uczennicy kl. VIII D, Gabrysi Gagalskiej,  oraz naszej absolwentki Wiktorii Szymańskiej  wraz z partnerem.

Tradycyjnie zakończyliśmy uroczystość słodkim poczęstunkiem w postaci wspaniałego tortu. W tak  miły sposób  pożegnaliśmy się z naszymi gośćmi.