Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Zakończyła się pierwsza edycja programu kształcącego nauczycieli z elbląskich szkół w kierunku kajakarstwa, żeglarstwa i motosportu wodnego. Kurs zorganizowany przy współudziale UM Elbląg, W-M ODN w Elblągu oraz Grupy Wodnej, przygotowywał nauczycieli do przekazywania wiedzy i zdobytego doświadczenia swoim podopiecznym. Wśród odbierających certyfikat ukończenia 36 godzinnego kursu był również Nasz nauczyciel. Gratulujemy!

Kolejnym krokiem mają być lekcje wodne, gdzie dzieci będą zdobywały szlify na rzece Elbląg pod okiem swoich opiekunów. Brawo dla organizatorów za tak piękną inicjatywę i zajęcia na najwyższym, merytorycznym poziomie.

Na zakończenie nauki odbył się egzamin na patent sternika motorowodnego i spływ kajakowy wokół Wyspy Spichrzów.
Do zobaczenia na wodzie.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.