Dzień zakończenia roku szkolnego to dla każdego ucznia chwila wyjątkowa i radosna. 23 czerwca uczniowie z klas 0-3 uczestniczyli w zakończeniu roku szkolnego 2022/2023. Z rąk pani dyrektor Katarzyny Jankowskiej najlepsi uczniowie otrzymali wyróżnienie. Po raz pierwszy w naszej szkole wybrano wśród uczniów Perełeczki. Na koniec uroczystości uczniowie z klasy Ia wystąpili z piosenką "Czekam na wakacje" oraz uczniowie klasy IIc i IId zaprezentowali utwór "Ostatni dzwonek".

Po części oficjalnej wszystkie klasy udały się do swoich sal w celu odebrania świadectw i pożegnania się z wychowawcą.

Kochani Uczniowie życzymy Wam słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji! Wróćcie do nas wypoczęci i pełni pozytywnej energii. Wasi Nauczyciele