Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

W dniu 29.11.2023 r. odbyło się spotkanie z uczennicami klas V-VII w ramach programu edukacyjnego "Między nami kobietkami". Prowadziła je pani Sylwia Pac, prelegentka Działu Profilaktyki i Edukacji Procter&Gamble. Dziewczynki poszerzyły swą edukację w zakresie lepszego zrozumienia przemian fizycznych i emocjonalnych zachodzących w okresie dojrzewania, zasad higieny osobistej jak równie złagodzenia stresu związanego z dorastaniem. Na zakończenie otrzymały pakiet higieniczny.

 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.