Zaangażowane w projekt "WSPÓLNIE MOCNIEJSI - Uczymy się przez integrację" klasy naszej szkoły nie próżnują! Realizując projekt wykonują różnorodne, angażujące i ciekawe zadania edukacyjne.

Tym razem tematem zajęć klasy IC i klasy IIB było tworzenie plansz do gier matematycznych. Prace były bardzo burzliwe, w głowach szalało mnóstwo pomysłów, a efekt końcowy oszałamiający. To była super zabawa z matematyką!

Uczniowie klasy VD odkrywali skarby poprzez zadanie projektowe oparte na intensywnej współpracy. W celu odszukania SKARBU piątoklasiści musieli rozwiązać bardzo trudną krzyżówkę, w której wpisywali np. imiona nauczycieli, czy miejsca w szkole. Na bieżąco mogli szukać odpowiedzi na stronie szkolnej, planie lekcji czy u innych nauczycieli. Ich zadaniem było też poszukiwanie kolejnych wskazówek do stworzenia mapy naszej szkoły.

Zabawy było co niemiara, a przy okazji zrozumieli, że wspólna praca ma sens!