W czwartkowe popołudnie Szkoła Podstawowa nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Elblągu emanowała szczególnym blaskiem, gdyż najlepsi, spośród wszystkich uczniów Jedenastki, utytułowani zostali PRYMUSEM 2023/2024.

Oprócz słów uznania za ogrom pracy włożonej przez uczniów, gratulacje przyjęli rodzice nagrodzonych. Wybitni młodzi ludzie, wyróżniający się talentami w wielu dziedzinach, mogli tego dnia zaprezentować się szerokiej publiczności.

Wspaniałe emocje towarzyszyły wręczeniu ZŁOTYCH LAURÓW oraz nadaniu zaszczytnego tytułu PRIMUM INTER PARES – pierwszy wśród równych sobie:

Gabrieli Zając i Lenie Zipser z klasy 7.b

Wśród gości, liczną grupą byli tego dnia absolwenci SP 11 oraz dawnego Gimnazjum nr 4, którzy z łezką w oku wspominali chwile spędzone w Jedenastce.

Słodką niespodzianką, ku uciesze dużych i małych, był tort wniesiony przy dźwiękach fanfar.

Ten wyjątkowy wieczór, pełen dumy z dokonań naszych uczniów, pozostanie zapewne w pamięci niejednego uczestnika tegorocznego PRYMUSA.

Gratulujemy NAGRODZONYM oraz ich Rodzicom.