Wieczór Poezji z Arco i Laurą van Ieperen już za nami. Goście dopisali, wiersze recytowane przez poetów zachwyciły zgromadzoną publiczność. Poeta podpisywał autografy, rozdane zostały również niektóre Jego wiersze. Na spotkaniu obecna była również dziennikarka Dziennika Elbląskiego, która przeprowadziła wywiad zarówno z Arco van Ieperen'em, jak i Jego utalentowaną Córką, Laurą. ​

​Wieczór przerodził się w interaktywne spotkanie, gdzie każdy mógł zapytać jak tworzy się poezję, na której ławce najchętniej pisze Arco van Ieperen oraz czy łatwiej pisze się smutne czy wesołe wiersze. Te i inne jeszcze sekrety coraz bardziej popularnego w Polsce poety mógł poznać każdy, kto pojawił się tego wieczoru w nastrojowo przygotowanej specjalnie na tę okazję bibliotece Szkoły Podstawowej Nr 11 w Elblągu.