Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Plan lekcji

 plan lekcji 320x193 
Otwórz Panel

17.11.2017 r. odbyły się pierwsze z całorocznego cyklu zajęcia terenowe. W każdej porze roku uczniowie SP 11 będą uczestniczyć w zajęciach terenowych, mających na celu poznanie regionu, jego uwarunkowań geograficznych oraz flory i fauny. Pierwsze zajęcia odbyły się z udziałem uczniów klas: II a, III e, V a i VII a SP 11 oraz opiekunów: K. Lesz, M. Zipser, A. Derendy oraz K. Brzozowskiego. Koordynatorem była Ł. Gniady przy współpracy z pracownicą PKWE, P. J. Bulak. Poznaliśmy ukształtowanie terenu brzegu morskiego. Działalność rzeźbotwórczą rzeki Wisły oraz roślinność i zwierzęta zasiedlające te ekosystemy. Mięliśmy także chwile swobody. Słońce świeciło jasno, chociaż nisko, jak to jesienią. Morze było spokojne. Na plaży leżały bursztyny i muszle. Szkoda tylko, że foki z Mewiej Łachy odpłynęły na śniadanie. 

Zapraszam na zajęcia zimowe w lutym - Łucja Gniady

 

ozio_gallery_nano