Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w miejskim Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Mój przyjaciel Miś”, którego organizatorami są OSW nr 2 ul. Polna i Biblioteka Miejska przy ul. Słonecznej w Elblągu. W pracach plastycznych uczniowie klas IV i VI przedstawili sylwetki misiów- bohaterów literackich. Stworzono  wiele wspaniałych portretów Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Misia Paddingtona i innych. Wybrano najlepsze i można obejrzeć je na zaprezentowanych zdjęciach.  Prace powstawały pod kierunkiem nauczyciela plastyki, pani Katarzyny Lipińskiej-Szadziul.

W tym etapie konkursu reprezentują Nas: uczniowie klasy  IV a: Weronika Borkowska, Nina Jędrzyńska, Karolina Tykarska; uczniowie klasy IV b: Nikita Ciepłucha, Dominika Laskowska, Zofia Łowiecka, Zofia Rutkowska; uczniowie klasy IV c: Ines Banasik, Paula Banasik, Maciej Batko, Alicja Domalewska, Jakub Izdebski, Nikola Kwiecień,  Szymon Malinowski, Julia Nosarzewska, Julia Piechowiak, Michał Rapcewicz, Maria Rutkowska, Pola Szercha; uczniowie klasy IV d: Anna Duszniak, Weronika Michalak, Gabriela Powrożnik; uczniowie klasy VI a: Tomasz Goliński, Julia Karczewska, Daria Kukielska, Julia Kukielska, Konrad Malinowski, Nikola Renusz, Dominika Songin, Karolina Tyszko. Teraz czekamy na ogłoszenie wyników.

Trzymam kciuki i życzę powodzenia w artystycznych zmaganiach wszystkim uczestnikom konkursu- nauczyciel plastyki Katarzyna Lipińska-Szadziul.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.