Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

7 grudnia 2017r. Instytut Pedagogiczno-Językowy PWSZ w Elblągu gościł już po raz szósty uczestników Wojewódzkiego Konkursu na Kalendarz Adwentowy. Nasza szkoła również i w tym roku pokazała się z jak najlepszej strony. Pokazaliśmy 5 naszych Kalendarzy. Jeden z nich zajął II miejsce w kategorii gimnazjów – był to Kalendarz Natalii Zagalskiej. Wyróżniony został Kalendarz Mateusza Wojtczaka.

GRATULACJE! Konkurencja w tym roku była bardzo duża, jury musiało zmierzyć się ze 127 pracami. 

Uroczystość otworzył wykład poświęcony zwyczajom adwentowym i bożonarodzeniowym w krajach niemieckiego kręgu kulturowego i towarzyszący mu quiz. Następnie goście wysłuchali Weihnachtsgeschichte - historii bożonarodzeniowej, stanowiącej stały i skłaniający do refleksji element niemieckiej Wigilii. Galę uświetnili uczniowie Publicznego Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Elblągu, prezentując spektakl zatytułowany "Dary z serca", będący uwspółcześnioną, lecz nie mniej wzruszającą wersją popularnych jasełek.

Za rok również zdobędziemy kolejne nagrody. Zapraszamy już dziś.

Nauczyciele języka niemieckiego.

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.