Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

Kolejny odcinek z cyklu Ocenianie Kształtujące w praktyce :-) 

 Klasy piąte przygotowały na języku angielskim projekt "My town". Uczniowie pracując metodą projektu, wyszukiwali informacje potrzebne do stworzenia makiet i plakatów, następnie rzucili się w wir pracy nad wykonaniem oraz zaprezentowali swoje prace klasie :-)  Dzięki kryteriom sukcesu przedstawionym na początku, każdy zespół wiedział co robić i za co zostanie oceniony. Wszyscy spisali się na medal, a ocena koleżeńska zmotywowała do dalszej pracy! Prace uczniów można podziwiać w gabinecie 4 D na wystawie:-)

 M. Szyk-Wojtkiewicz

 

ozio_gallery_nano

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.