Strona startowa

Dziennik elektroniczny

Librus 

Nasza szkoła na Facebook

Kalendarz roku szkolnego

 Kalendarz roku szkolnego 
Otwórz Panel

22 marca uczniowie klas 5a, 5b, 6a oraz 7c po raz kolejny wcielili się w rolę nauczycieli i przeprowadzili zajęcia dla dwóch grup przedszkolnych oraz klasy „0”. Nasi eksperci chętnie podzielili się wiedzą, którą na co dzień zdobywają na szkolnym kole doświadczalnym. Pokazaliśmy maluchom m.in. jak zabarwić sok z czerwonej kapusty na różne kolory, jak wyczyścić zabrudzone naczynia,  jak przy pomocy tajemniczego gazu zgasić świeczkę, a także co zrobić aby w szklance obejrzeć magiczny pokaz  wędrujących, kolorowych bąbelków. Na zakończenie NASI GOŚCIE zasadzili w doniczkach aksamitki, które będą zdobiły wnętrza ich klas.  Zajęcia dostarczyły wiele radości nie tylko dzieciom młodszym, ale również samym prowadzącym w białych fartuchach ☺

K. Szyk-Gira, M. Klimuk

ozio_gallery_nano
 

Nasza szkoła 360°

360 0421 Stitch XHC 1600x800 800x400
 

Nasza szkoła 360O

Zdjęcia 360o.

Prace naszych uczniów

prace uczniw
 

Prace naszych uczniów

Zobacz galerię prac naszych uczniów na Facebooku.